Kontrola technického stavu pred kúpou aj po kúpe auta

Kúpa jazdeného auta je cenovo výhodnejšia oproti kúpe nového vozidla. Je však dobré mať na pamäti aj riziká, ktoré jazdené autá so sebou prinášajú. Napriek sľubom a dobrým argumentom nemáte istotu, ako sa predchádzajúci majiteľ k vozidlu správal. Aký bol jeho štýl jazdy a v neposlednom rade, ako bolo auto servisované.

Obhliadka auta pred kúpou

Ako to funguje?

Priebeh kontroly

1. Obhliadka vozidla

Obhliadka osobného vozidla trvá 1,5 hodiny. Vyškolený automechanik kompletne skontroluje technický stav a funkčnosť automobilu.

2. Skúšobná jazda

Skúšobnou jazdou skontroluje jazdné vlastnosti, geometriu, a celkový chod vozidla.

3. Hĺbková diagnostika

Pomocou diagnostického zariadenia zmeria a vyhodnotí namerané hodnoty motora (vstrekovací systém, turbo, filter pevných častíc, pohon 4x4, klimatizáciu a pod.). Vyčítanie kilometrov z riadiacich jednotiek vo vozidle.

4. Meranie hrúbky laku, kontrola karosérie

Pomocou merača hrúbky laku zmeria, či vozidlo bolo búrané, alebo inak opravované. Skontroluje aj výrobné štítky na vozidle.

5. Kontrola dokladov

Skontroluje doklady a protokoly, ako sú údaje z technického preukazu, zápis kolies, ťažného zariadenia alebo LPG systému.

6. Fotodokumentácia

Obsahuje fotografie vozidla, nedostatkov a výpis z merania.

7. Zhodnotenie stavu vozidla

Po kontrole získate výstupný protokol s nameranými hodnotami, zhodnotenie technického stavu a celkového stavu vozidla. Rozhovor s mechanikom, ktorý vykonal kontrolu. Kompletnú fotodokumentáciu vozidla a jeho nedostatkov. A informujeme vás o predpokladanej výške nákladov na odstránenie nedostatkov.

Objednajte si obhliadku

Vyplňte formulár a my vás kontaktujeme.

Vyplňte formulár, alebo prejdite na kontakt

Špecializujeme sa na diagnostiky a obhliadky technického stavu jazdených vozidiel pred aj po kúpe.

Chcete si doviezť auto? Zapožičiame vám prepravné značky!

Tomáš Hanzlík
Tomáš Hanzlík
10/10/2023
Nechal som si preveriť auto pred kúpou a to 5 rokov späť. Nedávno som ho predal. Môžem preto s takýmto odstupom najlepšie hodnotiť tieto služby. Všetko čo mi bolo avizované pri kúpe od technika sa prejavilo ako pravda. Auto mi daných 5 rokov bez problémov fungovalo na 100% a plnilo služby ktoré som očakával. Okrem toho všetkého sa mi auto podarilo teraz aj výhodne predať a za to tiež vďačím tejto službe, respektíve kontrole pri kúpe, ktorá avizovala čo a ako zrejme bude. Tým pádom sa mi auto do pár rokov nerozpadlo a servis ma nestál tisíce.
mary c
mary c
04/10/2023
Veľmi ďakujem p. Knapkovi za pomoc pri výbere auta. So všetkým poradil, vybavil čo bolo treba a jeho prístup bol profesionálny. Odporúčam využiť jeho služby ak zvazujete kúpu jazdeného auta. Za mňa veľké ďakujem.
martin záhončík
martin záhončík
02/10/2023
Výborná skúsenosť s týmto pánom, poradí, vysvetlí, ukáže, pomôže vybaviť všetko od vybratia cez obhliadku až po kúpu autá. Určite pri kúpe využite jeho služby keď nechcete kúpiť “mačku vo vreci”.
Matej Zrini
Matej Zrini
04/08/2023
Pred pol rokom kupena Audi A6 allroad a auto jazdi bez problemov
Marek Husovský
Marek Husovský
17/07/2023
Pozitívne hodnotím veľmi dobrú komunikáciu, profesionálny pristup, precíznu diagnostiku a tiež rýchlosť vybavenia obhliadky pred kúpou vozidla. Získal som všetky potrebné informácie, za mňa maximálna spokojnosť a určite odporúčam každému, kto zvažuje kúpu jazdeného auta 😉
Lukas Krajcir
Lukas Krajcir
17/07/2023
Ďakujem pánovi Knapkovi za promtnú obhliadku vozidla. Superb jazdím uz niekoľko mesiacov a bez chybičky, všetko prebehlo ako ma. Ďakujem

Neriskujte zbytočné náklady

Obhliadkou vozidla pred kúpou získate prehľad o technickom stave a potrebných opravách (nákladoch). Tieto informácie vás môžu pred kúpou utvrdiť, ale aj odradiť. Taktiež vám informácie o stave môžu získať výhodu pri rokovaniach o cene vozidla.

Spokojní zákazníci
Hľadali ste niečo iné?

Ak máte otázky prejdite do sekcie „Kontakt“ a opýtajte sa nás telefonicky, mailom alebo cez formulár.